(Stříbro) Současný největší talent českého nohejbalu? Podle mnohých odborníků ano. A výsledky jim dávají za pravdu. Šestnáctiletý LUKÁŠ TOLAR, odchovanec TJ Baník Stříbro, prožívá další skvělou sezonu. Zatímco předloni ještě kraloval žákovským šampionátům, letos už stabilně válí za mužské karlovarské áčko. V dresu Liaporu vybojoval stříbro na mistrovství republiky, v barvách dorosteneckého výběru pak překvapivě vyhrál turnaj na Šacungu. Jeho posledním medailovým úlovkem je zlato z juniorského šampionátu v Rumunsku, kde byl v pozici benjamínka výpravy. Kometa letošního ročníku ze západního cípu Čech si ochotně zatipovala výsledky prvních dvou utkání čtvrtfinálových sérií play-off extraligy mužů.

Lukáši, letošní sezóna ve tvém podání, to je raketový nástup! Čemu za takovou formu vděčíš a co na to vůbec říkáš?

Je to úžasná sezóna, takové výsledky jsem rozhodně nečekal. Prakticky vyšlo všechno, co mohlo. Zabydlel jsem se v extraligovém týmu, vyhrál nejlepší letní mužský turnaj, byl druhý na mužském mistrovství republiky – i když tam mě porážka ve finále mrzela… Probojoval jsem se do národního týmu a teď mám čerstvě doma juniorský titul. Vlastně ani netuším, proč to tak zatím vyšlo. Poctivě trénuju, cítím, že jsem se herně posunul, víc si věřím. Ještě ale musím zapracovat na psychice, tam je co zlepšovat. Hodně, vlastně nejvíc, mi dal táta. Nebylo to vždy příjemné, ale díky němu jsem tam, kde jsem.

Vsetín – Čelákovice (sobota 25.9. od 14:30), Čelákovice – Vsetín (úterý 28.9. od 14:30)

Myslím, že doma Vsetín vyhraje 5:1. Roli sehraje místní prostředí a Vsetín bude lepší ve trojkách i dvojkách. Akorát singl vidím nejasně. V odvetě v Čelákovicích už to bude naprosto vyrovnaný souboj, domácí poženou fanoušci, ale i přesto Vsetín vyhraje 5:3 a sérii ukončí.

Karlovy Vary – Šacung (sobota 25.9. od 14:00), Šacung – Karlovy Vary (úterý 28.9. od 11:00)

Budeme se chtít poprat o finále, doma jsme silní a vyhrajeme 5:1. V Benešově to bude těžší. Šacung má ale mladý tým, u nás je více zkušených hráčů, což rozhodne o naší výhře 5:2 a postupu do semifinále.


Top odkazy

odkaz_botas
odkaz_gala
odkaz_pokornysite
odkaz_anytrade

Logo ke stažení

ikonka_nohecmagazin_160

Vstup redaktoři