(Plazy) Trénovali, makali, vítězili. Přesto se kýžené mety nedočkali, a to hned dvakrát za sebou. Letos ale přišla velká chvíle nohejbalistů ze středočeských Plazů – konečně si zahrají vysněnou první ligu! Pro natipování výsledků 2. kola mužské extraligy jsme oslovili jednoho z tahounů tamního celku DAVIDA ŠIMÁNĚHO (*1992).

Davide, dva roky jste neúspěšně bušili na prvoligovou bránu a sportovní kritéria v tom nehrála roli. Letos se k vám štěstěna už zády neobrátila. Musíte být asi pořádně nažhaveni?

Aby ne. Dva roky jsme se na první ligu těšili a vždy nám ji po úspěšné sezóně zásah vyšší moci vzal. Cítím z týmu, jak se všichni na tento ročník těší. Je to sice zkrácená jednokolová soutěž a patří k ní i nějaká proticovidová opatření, ale hlavně že se může hrát...

Začátek soutěže vám přinesl tři body ze čtyř možných v prvním dvoukole. Berete je jako úspěch a jaký je vlastně letošní cíl družstva?

Upřímně říkám, nečekal jsem takový start. Je to pro nás první sezóna v tak vysoké soutěži a netušili jsme, co od soupeřů můžeme očekávat. Když jsme nyní o víkendu porovnali naše výkony s ostatními, nevedli jsme si špatně. Uvidíme dál, zda bodový příděl bude pokračovat. Naším cílem je udržet se v klidných vodách středu tabulky.

Karlovy Vary – Šacung (sobota 5.6. od 14:00)

Tipuji výhru Varů 6:1. Pro Šacung to bude podobný duel jako v Modřicích. Urve jeden bod ve dvojce nebo trojce a zbytek si Karlovarští pohlídají. Bude znát rozdíl mezi domácím zkušeným týmem a silně omlazeným družstvem hostů.

Žatec – Modřice (sobota 5.6. od 14:00)

Pospíšil s Rosenberkem si svou půlku uhrají, zbytek bude vyrovnaný. Žatec bude hrát nečekaně dobře a může překvapit. Nedivil bych se vůbec ani remíze, přesto ale tipuji těsnou modřickou výhru 6:4.

Vsetín – Čelákovice

Přeloženo na 5.9.


Top odkazy

odkaz_botas
odkaz_gala
odkaz_pokornysite
odkaz_anytrade

Logo ke stažení

ikonka_nohecmagazin_160

Vstup redaktoři