(Vsetín) Poslední mač základní části Divize 1 Ligového poháru se hrál na Valašsku. Domácí Vsetín deklasoval na svém kurtu Prostějov a definitivně si zajistil postup do play-off z druhé příčky. V semifinále se Climax střetne s Karlovými Vary, na Modřice čeká vyzyvatel z Holic. Začíná se už o víkendu.

Divize 1: 10. kolo

NK AUSTIN Vsetín – TJ Sokol I Prostějov  6:0

S výjimkou dvou třísetových zápasů šlo z pohledu domácích všechno jako po másle. Ftačník s Chalupou se po exhibici v prvním setu zapotili v tom dalším trochu víc, nicméně Lukáš Pírek a Michal Růžička odešli z kurtu poraženi. Až tiebreak musel určit vítěze druhého deblu. Plachý s Majštiníkem ale úlohu favorita proti Robovi s Ladislavem Pírkem také zvládli. Chalupova trojice měla zápas pod kontrolou, větší drama ovšem nabídl další trojkový mač. Gebel s Kurkou a Ftačníkem přetlačili v úvodním dějství Lukáše Pírka s Robou a Pořízkem až posledním možným míčem, aby druhou sadu shodným poměrem vzápětí ztratili. Jenže když si vsetínská formace pohlídala zkrácený set, bylo prakticky hotovo. Ve třetí dvojici Hanáci neměli nárok a definitivní podobu výsledku dal singlista Bílý. V souboji s Robou otočil první sadu ze 7:9, pak už byl lepší. Prostějov tak zakončil sezonu po osmi  nezdarech s nulou na bodovém kontě. „Ligový pohár hrajeme od poloviny soutěže oslabeni o čtyři zraněné hráče ze základní sestavy, takže hodnocení je zbytečné,“ okomentoval další porážku trenér hostů RICHARD BENEŠ.

SPORTBRO TV

Sestava domácích: Kurka, Ftačník, Bílý, Majštiník, Chalupa, Plachý, Gebel, Srněnský. Sestava hostů: Roba, Pírek Lu., Pírek La., Růžička Mich., Růžička Mir., Pořízek.

Trenér Vsetína TOMÁŠ SRNĚNSKÝ: „Splnili jsme roli favorita a připsali povinné body do tabulky.“

Trenér Prostějova RICHARD BENEŠ: „K utkání nemám co dodat, pevně věřím, že do zahájení jarních bojů v první lize budeme již kompletní a posíleni o možné další hráče.“

KONEČNÁ TABULKA DIVIZE 1

PROGRAM PLAY-OFF


Top odkazy

odkaz_botas
odkaz_gala
odkaz_pokornysite
odkaz_anytrade

Logo ke stažení

ikonka_nohecmagazin_160

Vstup redaktoři