2020 1LZ 04 01(Čelákovice, Praha) Po prázdninách pokračovala i ženská soutěž. Vršovické hráčky dokázaly v Čelákovicích splnit roli favorita. V dohrávce třetího kola pak repríza loňského superfinále dopadla lépe pro Český Brod, který si pojistil pozici na čele tabulky.

Divize 2 ženy: 4. kolo:

TJ Spartak ALUTEC KK Čelákovice - TJ Sokol Praha-Vršovice II. 2:6

Ne že by domácí děvčata v úvodu nebojovala, tři sety skončily nejtěsnějším rozdílem. Jenže zradily je koncovky, a tak se Pražanky ujaly vedení 3:0. Teprve poté se Středočešky vzpamatovaly a Očenášková s Matyskovou a Vaňátkovou proti Strejčovské, Tejkalové a Drahotové prokletí koncovek setů prolomily. Očenášková se Zázvorkovou ovšem na Zátkovou a Drahotovou znovu nestačily. Také v singlu byla Čapková pro Kulhánkovou, které přepustila Fojtíková svou disciplínu, spíše zákuskem. V souboji dvou neúspěšných trojic si ta čelákovická spravila reputaci, když si Zázvorková s Čapkovou a Šedovou nečekaně hladce poradily s Tejkalové sestavou. Kdo by si ovšem myslel, že Fojtíková se Zátkovou a Kulhánkovou proti Očenáškové trojce jenom lusknou prstem, velmi se mýlil. Domácí děvčata trápila favoritky až do samotné koncovky třetího setu, kde ukázaly vicemistryně přeci jen pevnější nervy.

Kapitánka Čelákovic ANDREA ŠEDOVÁ:K vidění bylyvelice pěkné výměny. Ačkoliv jsme se sešly po dlouhé prázdninové pauze, tak herní projev našeho týmu nebyl špatný. Obě naše trojice porazily slabší trojku hostí a i druhé trojici jsme dokázaly konkurovat, když to byly skutečně vyrovnané zápasy. Škoda jen, že se nám nevydařila vložená dvojice. Bojovnost se našemu týmu nedá upřít, ale samozřejmě je nám jasná kvalita soupeře.“

Hráčka Vršovic ZUZANA DRAHOTOVÁ: I po předešlých deštivých dnech bylo velice pozitivní, že se zduel mohl odehrát venku. Utkání proběhlo bez větších komplikací, a tak jsme snad ušetřily síly na zápasy, které nás v nejbližších dnech čekají.“

3. kolo - dohrávka:

TJ Sokol Praha-Vršovice II. - TJ SLAVOJ Český Brod 3:6 (hráno 3. 9.)

Domácí, stále bez Řehákové, dlouho držely s týmem Českého Brodu krok. Na úvod Strejčovská s Fojtíkovou v koncovce zkrácené sady přetlačily Bálkovou, Möglichovou a střídající Červenkovou. Na to odpověděly Cibulková s Tymichovou, když nedaly žádnou šanci Řezáčové a Kulhánkové. Ve trojkách šly domácí znovu do vedení a tentokrát si Řezáčová s Kulhánkovou a za pomoci Fojtíkové poradily se silnou sestavou Bálkové, Möglichové, Chuchlové a naskočivší Červenkové. Odpověď Středočešek byla ale znovu drtivá. Tymichová se Sýkorovou, A. Blažkovou za pomoci Cibulkové a Kozákové přejely Tejkalovou, Zátkovou, Drahotovou a alternující Strejčovskou. Vedení na stranu hostí strhly ve vložených dvojicích Chuchlová s A. Blažkovou a naskočivší Sýkorovou, ale když Fojtíková splnila svou úlohu v singlu proti Cibulkové, bylo opět srovnáno. Rozhodující pro další vývoj byla následující první odvetná trojka. Řezáčové sestava se dokázala po prohraném prvním setu otřepat, dostat do hry a dovedla zápas do zkrácené sady. Tady však měly za devítek více štěstí hostující hráčky. V následující trojici už neměla Strejčovská a spol. na Bálkové sestavu nárok. Mečbol potom proměnily s rutinou Cibulková s Tymichovou a nechaly Strejčovskou a Fojtíkovou zpytovat svědomí.

Hráčka Vršovic ZUZANA DRAHOTOVÁ: Do zápasu jsme opět musely nastupovat bez naší největší opory Řehákové, i přesto jsme soupeřkám nechtěly nechat nic zadarmo. Po singleubyl stav stále vyrovnaný, bohužel pro nás ale naposledy. Vzhledem k tomu, že utkání bylo přeloženo na pracovní den a začátek byl v 17 hodin, poslední zápas se už odehrával za opravdu nepříjemného šera.“

Hráčka Českého Brodu VERONIKA TYMICHOVÁ: „Utkání pro nás bylo důležité. Dorazily jsme skoro v plné sestavě. Protihráčky předvedly bojovnou hru, ovšem na náš týmový výkon to nestačilo, za což jsme velice rády.“

TABULKA SOUTĚŽE

 


Top odkazy

odkaz_botas
odkaz_gala
odkaz_pokornysite
odkaz_anytrade

Logo ke stažení

ikonka_nohecmagazin_160

Vstup redaktoři