(Karlovy Vary) Už je to tak. Čas pádí jako splašený a spoluzakladateli a dlouholetému prezidentovi karlovarského oddílu SK Liapor Vladimíru „Abbé“ Hlavatému klepe na ramena sedmdesátka. Jeho kulaté narozeniny oslaví v úterý 3. srpna, ta správná oslava ale propukne až v sobotu 7. srpna, kdy se ve sportovním areálu SK Liapor v Karlových Varech – Doubí na jeho počest odehraje turnaj trojic veteránů – Abbé 70 Cup. Místní klub  jej připravuje jako velký svátek nejen „Abbého“, ale celého nohejbalu.

„Po našem pořadatelství MČR veteránů v roce 2019, které se i právě díky všem přítomným borcům nadmíru povedlo, jsme si chtěli dát alespoň dvouletou pauzu. Jednak bylo s organizací dost práce a taky jsme podobné akci chtěli dát určitý punc výjimečnosti. No a kdy jindy udělat podobný turnaj než při příležitosti sedmdesátých narozenin zakladatele našeho klubu a nestora karlovarského nohejbalu Vladimíra „Abbého“ Hlavatého. Letošní akce tak ponese v názvu právě jeho jméno a pevně věřím, že Abbé 70 Cup 2021 přiláká opět mnoho startujících legend tohoto jedinečného ryze českého sportu a bude stejně zdařilá!“  říká hlavní organizátor akce a zároveň další z ikon lázeňského oddílu FRANTIŠEK VESELÝ. „Kategorie jsme zúžili na dvě – nad 45 let a nad 60 let. Pokud někomu vyhovují méně, snad ani to nebude překážkou v jeho účasti. Všem aktivním i pasivním účastníkům se budeme snažit připravit pohodovou atmosféru, bohaté občerstvení, sportovní a přitom fair-play nádech, ale i společenské vyžití. Já osobně se moc těším na pozitivní emoce na kurtu i mimo něj, které právě ze zralých ročníků tradičně tryskají," dodává.  

2021 abbe 03Jak už bylo řečeno, turnaj je vypsaný pro dvě věkové kategorie - nad 45 a nad 60 let - a po dohodě s pořadatelem Nohejbalového poháru veteránů budou výsledky v obou kategoriích započítány i do tohoto seriálu turnajů. Důležitější než výsledky ale tentokrát bude všeobecně sdílená radost ze setkání bývalých spoluhráčů i soupeřů a vůbec všech starých nohejbalových kamarádů ze všech koutů republiky. Společným cílem všech bude v pohodě si zahrát a večer se pobavit u muziky a táboráku. Pořadatelský tým SK Liapor zajistil na celý turnaj přímo v areálu dostatek teplého i studeného, a hlavně tekutého občerstvení. Večerní zábavu pak obstará koncert známé karlovarské skupiny „Petr nebo Pavel“. Zajištěný je rovněž pašík, který bude program sledovat nabodnutý na rožni nad ohněm a následně společným úsilím všech účastníků mejdanu zkonzumován...

Přihlášky: e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně telefonicky na 777 216 003.

Ubytování: Nejlevnější řešení je přespat ve vlastním stanu v kempu přímo v areálu SK Liapor v Doubí, pro účastníky turnaje bezplatně.

Náročnější mohou využít služeb blízkého Europensionu – info na https://europension.penzion.cz/ nebo na tel. 739 614 504.


Top odkazy

odkaz_botas
odkaz_gala
odkaz_pokornysite
odkaz_anytrade

Logo ke stažení

ikonka_nohecmagazin_160

Vstup redaktoři