(Praha) Každý sport má své osobnosti, ať už hráčské nebo trenérské či funkcionářské. Ani nohejbal není výjimkou. Každá z těchto individualit svým způsobem formuje a utváří podobu nohejbalu. I proto jim hnutí při významných příležitostech vzdává hold. Naposledy se tak stalo na konci října při superfinálovém dni v Praze, kde byli oceněni zasloužilí činovníci ČNS a také zařazeni noví členové do nohejbalové síně slávy.

Nejkulatější výročí, kterého se většina z nás dožije. To je meta půlstoletí, tedy 50 let. A kdo je tím oslavencem? Přece Český nohejbalový svaz (*29. 5. 1971)! Právě v rámci tohoto jubilea vám přinášíme seriál padesáti článků mapujících hlavní činnosti a prvky, které utvářely nebo dodnes utvářejí Český nohejbalový svaz. Další oblast článků se věnuje nohejbalovým akcím a soutěžím.

Nejkulatější výročí, kterého se většina z nás dožije. To je meta půlstoletí, tedy 50 let. A kdo je tím oslavencem? Přece Český nohejbalový svaz (*29. 5. 1971)! Právě v rámci tohoto jubilea vám přinášíme seriál celkem padesáti článků mapujících hlavní činnosti a prvky, které utvářely nebo dodnes utvářejí Český nohejbalový svaz. V dalším díle se podíváme na neoficiální (nesvazové) jednorázové soutěže.

Nejkulatější výročí, kterého se většina z nás dožije. To je meta půlstoletí, tedy 50 let. A kdo je tím oslavencem? Přece Český nohejbalový svaz (*29. 5. 1971)! Právě v rámci tohoto jubilea vám přinášíme seriál padesáti článků mapujících hlavní činnosti a prvky, které utvářely nebo dodnes utvářejí Český nohejbalový svaz. V dalším díle se podíváme na to, jak svaz oceňuje úspěšné nebo zasloužilé členy.

Nejkulatější výročí, kterého se většina z nás dožije. To je meta půlstoletí, tedy 50 let. A kdo je tím oslavencem? Přece Český nohejbalový svaz (*29. 5. 1971)! Právě v rámci tohoto jubilea vám přinášíme seriál celkem padesáti článků mapujících hlavní činnosti a prvky, které utvářely nebo dodnes utvářejí Český nohejbalový svaz. V další sérii článků se podíváme na nohejbalové akce a soutěže, od nejnižších po nejvyšší. Nejprve si představíme základ nohejbalové pyramidy, tedy nesvazové akce.

(Praha) „Chcete mě? Druhá liga na scestí“. Takový byl před pěti lety titulek našeho článku o mužské druhé lize. Od té doby se toho příliš nezměnilo. Naopak. VV ČNS tak na svém posledním zasedání posvětil návrh STK ČNS k vypracování rozpisu soutěže pro rok 2022, ve kterém je pro druhou ligu mužů a  ligu žen snížen stanovený minimální počet hráčů pro utkání ze šesti na čtyři. Skladba utkání je shodná s dosavadním modelem v dorostenecké lize. Navržený koncept ale zdvihl odpor většiny zainteresovaných oddílů, takže se nakonec změní nejspíš jen regionální členění třetí nejvyšší mužské soutěže. Nutno podotknout, že kompletní Rozpis dlouhodobých soutěží VV ČNS bude STK ještě na dalším jednání předkládat VV k definitivnímu schválení.

Top odkazy

odkaz_botas
odkaz_gala
odkaz_pokornysite
odkaz_anytrade

Logo ke stažení

ikonka_nohecmagazin_160

Vstup redaktoři