foto_marsalekMartin Maršálek (editor, redaktor)

tel. 241 400 930, mob. 721 867 757, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Proč nohejbal a proč Nohec tým?
S nohejbalem jsem byl konfrontován odmala, protože na naší osadě se vždy hrál a prostředí jím bylo prosyceno. Nelze na něj pohlížet pouze jako na sport, ale i jako na národní kulturní dědictví s velmi zajímavými aspekty. Jedním z problémů nohejbalu jsou různé kolující fámy z druhé ruky, aniž by si příjemce ověřil jejich pravdivost. Nohec tým vám čtenářům přináší pouze ověřené seriózní informace z první ruky. Prostě informační servis, na který se můžete spolehnout.


foto_barakLadislav Barák (šéfredaktor, předplatné a inzerce)

mob. 723 460 124, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Proč nohejbal a proč Nohec tým?
Nohejbal je malý sport a stojí v médiích na okraji zájmu. Kdo chce získat nové informace nebo zajímavosti, musí brouzdat po internetu nebo je shánět tzv. z druhé ruky. Nohec magazín si činí ambice tuhle mezeru na trhu zaplnit. Doufám, že se nám to (alespoň částečně) podaří. Jsem rád, že můžu být u toho v rámci Nohec týmu.

 


foto_stehlikAntonín Stehlík (redaktor)

mob. 604 446 153, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Proč nohejbal a proč Nohec tým?
Nohejbal jsem zvolil proto, že se jedná o původní český sport a že jako bývalý fotbalista jsem měl k nohejbalu velmi blízko. Nohec magazín je určitě účinný pokus o propagaci a udržení povědomí nohejbalu mezi širokou veřejností. Může donutit nenásilnou formou o nohejbalu mluvit a diskutovat a to je to co nohejbal potřebuje. Shromažďuje na jednom místě veškeré informace o tomto sportu. Doufám že moje pomoc v tomto týmu bude ku prospěchu věci.


foto_kachnaJosef Kachna (redaktor)

mob. nevlastní, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Proč nohejbal a proč Nohec tým?
V nohejbale se uchytí kdejaký exot, takže se zde docela cítím doma. Svou hrou nevalné úrovně však na rozdíl od mnoha pseudohráčů nekazím nohejbalu jeho vysoký kredit. Motiv, proč jsem členem neopakovatelného Nohec týmu, je dvojí. Jednak jsem si jist, že nad mými výtvory jen závistivě vzdychají pánové Komárek či Verecký a zaplesal by snad i sám mistr satiry Art Buchwald. Druhý motiv je prozaičtější, jsou to prachy. Nikdy jich není dost.


foto_fajglPavel Fajgl (webmaster)

mob. 736 128 525, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.